ورود ثبت

ورود به حساب کاربری خود

نام كاربري *
رمز عبور *
من را به خاطر داشته باش

ساخت يك حساب كاربري

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده مورد نیاز است.
نام *
نام كاربري *
رمز عبور *
تكرار رمز عبور *
ايميل *
تكرار ايميل *

شبکه پژوهشگران ایرانی

 

 

درباره شبکه پژوهشگران ایرانی:

شبکه پژوهشگران ایرانی، شبکه اجتماعی علمی و پژوهشی است که تنها پژوهشگران و مخترعان ایرانی می توانند در آن عضو شوند و با اشتراک گذاشتن مقالات و معرفی فعالیتهای پژوهشی خود شرایط لازم، جهت رشد و توسعه ملی را فراهم آورند. هر پژوهشگر عضو شده در شبکه با توجه به مقالات اشتراک گذاشته خود علاوه بر درآمد ریالی می تواند اعتبار و امتیاز اخذ نموده و دسترسی رایگان به منابع علمی و اطلاعاتی موجود در سایت داشته باشد. با ثبت مقالات پذیرش شده در سایت شبکه، و دریافت اعتبار پژوهشی نه تنها موجب اشتراک دانش در بین ایرانیان می گردد بلکه مالکیت علمی آن برای نویسندگان محرز شده و از سوء استفاده های احتمالی جلوگیری خواهد شد. علاوه بر این با اشتراک آنها میزان ارجاعات و مستندات به مقالات علمی خود را افزایش خواهد داد.

با عضویت در شبکه پژوهشگران ایرانی و دریافت کد پژوهشگری از رتبه پژوهشی خود در بین پژوهشگران آگاهی یافته و میزان ارجاعات و آنالیز فعالیتهای پژوهشی شما نیز مشخص می گردد و معرفی کاملی از فعالیتهای علمی پژوهشگر(کتابها، طرح های پژوهشی، اختراعات و ...) خواهد داشت. ضمن اینکه امکان ارتباط گسترده میان پژوهشگران در زمینه های علمی مشترک فراهم آمده و از اساتید و پژوهشگران برتر نیز تقدیر خواهد شد. و همچنین در صورتی که شخصی از مقالات و پژوهشهای شما سوء استفاده کرده باشد، معرفی خواهد شد.
و اما از اهداف اصلی شبکه پژوهشگران ایرانی ارتباط بین بخشهای تحقیقاتی، مطالعاتی و R&D صنایع داخلی با پژوهشگران و مخترعان می باشد. به گونه ای که با استفاده از اختراعات، اکتشافات و ایده های خلاقانه پژوهشگران ایرانی بخش تولید داخلی را تحرک بخشد. و با برگزاری سمینارهای کاملا تخصصی هر صنعت، مدیران و مهندسان واحدهای تولیدی را رو در روی پژوهشگران داخلی مرتبط با آن صنایع قراردهد. همچنین شبکه پژوهشگران ایرانی تاکید ویژه ای بر رعایت اخلاق علمی و پژوهشی دارد و بدنبال فرهنگ سازی و جلوگیری از سرقت علمی و سوء استفاده های احتمالی در این زمینه می باشد.
 
 
 
شما اینجا هستید: Home شبکه پژوهشگران ایرانی

حامیان رسانه ای

  

 

مجله حسابرس

برگزارکنندگان

http://www.cnf.toroudshomal.com/images/4/photo_2017-05-22_12-56-17.jpg

   طرود شمال     

Image result for ‫دانشگاه یزد‬‎

 

 

      

حامیان رسانه ای

 

همایش، سمینار، کنگره و کنفرانس یاب علمی ملی و بین المللی ایران